Vyberte si svého hejtmana! Na moderované diskuzi kandidátů na hejtmana Plzeňského kraje.

 29. září 2012  Bc. Adam Jelínek   komentáře

Již za několik dní budou moci voliči z celé České republiky vybrat politickou reprezentaci, která ovlivní chod jejich kraje na následující čtyři roky. Akademický spolek studentů politických věd v Plzni (AS CPSSU Plzeň) představuje občanům Plzeňského kraje lídry kandidátek politických stran, kteří se v jejich kraji ucházejí o post hejtmana.

Vyberte si svého hejtmana! Na moderované diskuzi kandidátů na hejtmana Plzeňského kraje.Vyberte si svého hejtmana! Na moderované diskuzi kandidátů na hejtmana Plzeňského kraje.

Již za několik dní budou moci voliči z celé České republiky vybrat politickou reprezentaci, která ovlivní chod jejich kraje na následující čtyři roky. Akademický spolek studentů politických věd v Plzni (AS CPSSU Plzeň) představuje občanům Plzeňského kraje lídry kandidátek politických stran, kteří se v jejich kraji ucházejí o post hejtmana. Těšit se mohou na stálice politické scény Plzeňského kraje, stejně jako na tváře méně známé. Jak na parlamentní strany, tak na ty, které fungují jen na úrovni krajské politiky. Tento poslední diskusní souboj mezi současnými i budoucími vládci kraje se koná 2. října 2012 v zasedací místnosti zastupitelstva Plzeňského kraje na Krajském úřadě ve Škroupově ulici č.p. 18 a to od 15 a 17 hodin.

V prvním bloku od 15:00 se můžete těšit na tyto lídry: Milan Chovanec (ČSSD), Jiří Pospíšil (ODS), Pavel Čížek (TOP 09 a STAN), Karel Šidlo (KSČM) a Petr Náhlík (Koalice pro Plzeňský kraj). V druhém bloku od 17:00 vystoupí Pavel Dostál (Strana svobodných občanů), Adam Šoukal (Pirátská strana), Bohuslav Borovanský (SPOZ) a Václav Prokůpek (Sdružení nestraníků).

Na moderované diskuzi můžete položit libovolný dotaz, a poznat tak názory kandidátů, kterým při volbách udělíte hlas.

Informace o pořadatelích:

Akademický spolek studentů politických věd v Plzni (AS CPSSU Plzeň) byl založen v roce 2003 a od té doby je tradičním pořadatelem akcí mapujících politické a mezinárodně-vztahové dění na domácí i zahraniční půdě. V minulém akademickém roce organizoval konference o mezinárodní bezpečnosti a o Chartě 77. Mezi jeho další projekty patří diskuze s českými politiky, např. s Milošem Zemanem, s Jiřím Pospíšilem, s Karlem Schwarzenbergem, či s Jiřím Dienstbierem ml. AS CPSSU Plzeň je dále zřizovatelem internetového politologického časopisu e-Polis, který slouží jako platforma pro publikování prací studentů i zájemců o politické vědy a příbuzné obory.

Jana Rybářová

koordinátorka projektu

Jak citovat tento text?

Jelínek, Adam. Vyberte si svého hejtmana! Na moderované diskuzi kandidátů na hejtmana Plzeňského kraje. [online]. E-polis.cz, 29. září 2012. [cit. 2024-07-15]. Dostupné z WWW: <http://www.e-polis.cz/clanek/vyberte-si-sveho-hejtmana-na-moderovane-diskuzi-kandidatu-na-hejtmana-plzenskeho-kraje.html>. ISSN 1801-1438.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář

Vložit komentář

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!