Unikátní učební metody vedou k efektivnější výuce cizích jazyků

 18. červen 2015  Komerční sdělení  komentáře

Začít s výukou angličtiny již 3 měsíce po narození dítěte? Myslíte si, že je něco takového nemožné? Unikátní učební metoda Helen Doron jazykové školy AQAP přistupuje k výuce zcela přirozeným způsobem, jakým se děti učí svému mateřskému jazyku.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Děti se na rozdíl od tradičních metod neučí všechny aspekty jazyka současně (tj. poslech, porozumění, čtení, psaní a ústní projev), ale nejprve se poslechem na řeč naladí, poté se začínají učit mluvit a nakonec až číst a psát.

„Výhodou naší výuky je práce v malých skupinách do 6 účastníků. Dětem se tak věnujeme intenzivně a rozvíjíme je individuálně. Hodiny lektorujeme zábavnou formou díky spoustě her a jiných aktivit. Výuka tak probíhá přirozenou cestou a přináší dětem radost z úspěchu,“ nastínila úspěch kurzů angličtiny pro děti ředitelka jazykové školy Plzeň Kateřina Růžičková.

Jazyková škola AQAP ovšem nabízí i klasické kurzy angličtiny pro studenty každého věku. Studenti jsou rovněž při výuce vedeni s důrazem na mluvené slovo. Nová slovíčka a gramatiku se učí používat ve větách a čtení či psaní přichází na řadu později. Studenti jsou navíc rozděleni do malých skupin, díky čemuž mohou lektoři ke každému z nich individuální přístup.

Zaneprázdněni jistě ocení, že výuka probíhá tak intenzivní formou, že není nutná žádná domácí příprava. Kurzy navíc na sebe plynule navazují od úplných začátků až po složení závěrečných zkoušek.

Podobnou formou a přitom stejně efektivně se lze v jazykové škole AQAP naučit i německy. Němčina totiž patří stále mezi jazyky, které jsou zaměstnavateli požadovány ať už v České republice, nebo v sousedních zemích.

Kurzy němčiny jsou rovněž rozděleny do kategorií pro děti, teenagery a pro dospělé studenty. Děti se mohou zcela přirozenou metodou studia začít učit německy už od dvou let. V dospělosti pak budou mít komparativní výhodou na trhu práce oproti méně jazykově vybaveným uchazečům o zaměstnání.

Článek je komerčním sdělením

Jak citovat tento text?

sdělení, Komerční. Unikátní učební metody vedou k efektivnější výuce cizích jazyků [online]. E-polis.cz, 18. červen 2015. [cit. 2024-04-14]. Dostupné z WWW: <http://www.e-polis.cz/clanek/unikatni-ucebni-metody-vedou-k-efektivnejsi-vyuce-cizich-jazyku.html>. ISSN 1801-1438.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář

Vložit komentář