Soutěž o poukaz na jazykový kurz v jazykové škole Jipka

 22. únor 2013  AS CPSSU Plzeň   komentáře

Vážení příznivci e-Polis, u příležitosti 10. výročí Akademického spolku studentů politických věd v Plzni (AS CPSSU) vyhlašujeme společně s naším sponzorem jazykovou školou Jipka soutěž o poukaz na jazykový kurz v hodnotě 3 200 Kč.

Soutěž o poukaz na jazykový kurz v jazykové škole JipkaSoutěž o poukaz na jazykový kurz v jazykové škole Jipka

Vážení příznivci e-Polis,

u příležitosti 10. výročí Akademického spolku studentů politických věd v Plzni (AS CPSSU) vyhlašujeme společně s naším sponzorem jazykovou školou Jipka soutěž o poukaz na jazykový kurz v hodnotě 3 200 Kč.

Do 19. března můžete na emailovou adresu redakce@e-polis.cz zasílat odborné články v délce 3-5 normostran na téma Zahraniční dění. Do hlavičky emailu uveďte Soutěž - Jméno. Text musí splňovat běžné akademické standardy. Jakýkoliv plagiát bude neprodleně vyřazen ze soutěže. Soutěžící mohou použít i své starší seminární práce, ale pouze v případě, že již nebyly dříve publikovány na našem webu.

Každý článek bude zhodnocen porotou, v níž zasednou:
- Nikola Klímová (šéfredaktorka e-Polis),
- Josef Holík (zástupce šéfredaktora),
- Miroslav Hlaváč (předseda AS CPSSU),
- Mgr. Martina Nováková (ředitelka plzeňské pobočky Jipky).

Vítěz bude kontaktován přes emailovou adresu. Cena mu bude předána během oslavy 10. výročí AS CPSSU, která se bude konat 20. března v plzeňském klubu Buena Vista od 20 hodin.

Jak citovat tento text?

CPSSU, AS. Soutěž o poukaz na jazykový kurz v jazykové škole Jipka [online]. E-polis.cz, 22. únor 2013. [cit. 2024-04-14]. Dostupné z WWW: <http://www.e-polis.cz/clanek/soutez-o-poukaz-na-jazykovy-kurz-v-jazykove-skole-jipka.html>. ISSN 1801-1438.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář

Vložit komentář

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!