Nedostali jste se na VŠ? Využijte možnosti pomaturitního studia cizích jazyků

 27. říjen 2015  Komerční sdělení  komentáře

Ne každý středoškolák, který právě odmaturoval, má to štěstí, že je přijatý na vysněnou vysokou školu. Pokud se tento problém týká i vás, případně si jen chcete prohloubit své znalosti cizích jazyků, je ideální zvolit pomaturitní studium.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Pomaturitní studium je dobrou volbou v okamžiku, kdy ještě nechcete skončit se studiem a vrhnout se hned do pracovního procesu. Jednoleté kurzy angličtiny , němčiny i dalších jazyků vám pomohou do budoucna. Je totiž jasné, že jako středoškoláci budete ve svém profesním životě hledat zaměstnání, u kterého vám právě znalost světového jazyka bude zapotřebí. Většina renomovaných firem už v dnešní době vyžaduje znalost minimálně 1 cizího jazyka, ať už jde o němčinu, angličtinu, ruštinu či jiné.

Kvalitní kurzy angličtiny i dalších jazyků v rámci pomaturitního studia nabízí tato Jazyková škola . Institut jazykového vzdělávání nabízí studijní program, který je přímo určený pro studenty, kteří právě dokončili středoškolské vzdělání.

Intenzivní výuka po celý rok

Velkou výhodou pomaturitního studia je fakt, že výuka probíhá intenzivním způsobem. Každý den zahrnuje 4 výukové hodiny, a to po celý rok. Závěrem pak může být nejen osvojení si cizího jazyka, ale i získání mezinárodně platného certifikátu, který obdržíte v okamžiku, kdy na konci studia absolvujete patřičnou mezinárodní zkoušku. Už jen tento certifikát vám otevře další možnosti budoucího uplatnění na pracovním trhu.

Vyberte si mezi dopoledním a odpoledním studiem

Sami si můžete zvolit, zda využijete dopolední či odpolední studium. Ačkoliv je pomaturitní studium intenzivní, zbude vám dostatek času na to, abyste se mohli zařadit do pracovního procesu, například na částečný úvazek v oboru, na který jste se na střední škole připravovali.

Institut jazykového vzdělávání připravuje pro každý rok mnoho dalších kurzů. Kromě pomaturitního studia jsou to třeba i víkendové kurzy angličtiny, letní kurzy, případně specializované kurzy cizích jazyků, které jsou zaměřené na určité profese – právníky, obchodníky a tak dále.

Jak citovat tento text?

sdělení, Komerční. Nedostali jste se na VŠ? Využijte možnosti pomaturitního studia cizích jazyků [online]. E-polis.cz, 27. říjen 2015. [cit. 2024-02-23]. Dostupné z WWW: <http://www.e-polis.cz/clanek/nedostali-jste-se-na-vs-vyuzijte-moznosti-pomaturitniho-studia-cizich-jazyku.html>. ISSN 1801-1438.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Vložit komentář