Filmový festival Finále v Plzni

 1. duben 2008  Bc. Michaela Veselá   komentáře

Labužníci filmu jistě již vědí, příznivci snad přivítají informaci související s blížící se přehlídkou české, nejen filmové tvorby za rok 2007, která se jako tradičně bude konat v Plzni pod názvem FINÁLE PLZEŇ. Letošní 21. ročník proběhne v období 21.- 27. dubna. Nabídka snímků bývá každoročně bohatá a pestrá, ovšem kapacita míst omezená. Proto předem doporučuji, zajistit si vstupenky včas.

Filmový festival Finále v PlzniFilmový festival Finále v Plzni

Labužníci filmu jistě již vědí, příznivci snad přivítají informaci související s blížící se přehlídkou české, nejen filmové tvorby za rok 2007, která se jako tradičně bude konat v Plzni pod názvem FINÁLE PLZEŇ.

Letošní 21. ročník proběhne v období 21.- 27. dubna. Nabídka snímků bývá každoročně bohatá a pestrá, ovšem kapacita míst omezená. Proto předem doporučuji, zajistit si vstupenky včas.

Internetový předprodej začíná již 7. dubna a 14. dubna se otvírají festivalové pokladny (Informační centrum města Plzně, Měšťanská beseda – recepce budovy). Součástí tzv. festivalového týdne je i zajímavý doprovodný program jako např. besedy,přednášky a koncerty v Andělovi a u Zacha.

Jedinou stinnou stránkou je snad místo projekce. Kino Elektra, kde se projekce filmů koncentrovala a vrcholila soutěž o Zlatého Ledňáčka pro nejlepší celovečerní film, slouží dnes bohužel jiným účelům. Těžištěm promítání se tedy stane nově otevřený multiplex Plaza a následně Měšťanská beseda. Na kvalitu filmů to mít vliv doufejme nebude :)

Proto všem potenciálním divákům přeji štastnou volbu filmů a ty nejlepší zážitky. Veškeré info o průběhu a programu najdete na: http://www.filmfestfinale.cz/cz/

Jak citovat tento text?

Veselá, Michaela. Filmový festival Finále v Plzni [online]. E-polis.cz, 1. duben 2008. [cit. 2023-12-10]. Dostupné z WWW: <http://www.e-polis.cz/clanek/filmovy-festival-finale-v-plzni.html>. ISSN 1801-1438.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Vložit komentář

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!