Anketa Křišťálová lupa 2012

 31. červenec 2012  AS CPSSU Plzeň   komentáře

Vážení příznivci časopisu e-Polis, v letošním roce se uskuteční již sedmý ročník ankety s názvem Křišťálová Lupa 2012 – Cena českého internetu, která dle svých slov oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého internetu za uplynulý rok. Za redakci internetového politologického časopisu e-Polis se na vás obracím s žádostí o podporu našeho internetového média v této anketě.

Anketa Křišťálová lupa 2012Anketa Křišťálová lupa 2012

Vážení příznivci časopisu e-Polis,

v letošním roce se uskuteční již sedmý ročník ankety s názvem Křišťálová Lupa 2012 – Cena českého internetu, která dle svých slov oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého internetu za uplynulý rok.  

Za redakci internetového politologického časopisu e-Polis se na vás obracím s žádostí o podporu našeho internetového média v této anketě. Pokud s oblibou čtete naše články a líbí se vám náš formát, podpořte e-Polis v kategorii Zájmové weby na následující webové adrese http://kristalova.lupa.cz/nominace/.

S pozdravem a přáním prosluněného léta

Petr Vrchota

šéfredaktor e-Polis

Jak citovat tento text?

CPSSU, AS. Anketa Křišťálová lupa 2012 [online]. E-polis.cz, 31. červenec 2012. [cit. 2024-02-23]. Dostupné z WWW: <http://www.e-polis.cz/clanek/anketa-kristalova-lupa-2012.html>. ISSN 1801-1438.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář

Vložit komentář

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!